TYDZIEŃ WOLONTARIATU

Od  7 do 11 grudnia w naszej szkole był obchodzony Tydzień Wolontariatu. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wykonali plakaty związane z wolontariatem,  przygotowali koszulki , w których chodzili  przez cały tydzień propagując ideę niesienia pomocy innym. W czasie tego tygodnia wolontariusze zorganizowali zbiórkę zabawek i słodyczy w naszej szkole, zbiórkę produktów żywnościowych w markecie Stokrotka w Bartoszycach. Zebrane zabawki oraz produkty żywnościowe zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom z naszego środowiska. Dużo radości wprowadził Dzień na TAK, w czasie którego wolontariusze przyklejali kartki z miłym słowem. Chcąc wskazać  dzieciom  ciekawe formy spędzania piątkowych popołudni, członkowie koła zorganizowali i prowadzili w świetlicy środowiskowej gry i zabawy dla dzieci.