SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

Pięknym zwyczajem naszej szkoły jest przygotowywanie przez młodzież jasełek, które przybliżają nam wydarzenia Betlejemskiej Nocy, wprowadzają w świąteczną atmosferę, pobudzają do refleksji.

W tym roku tego zadania podjęli się  uczniowie klas pierwszych. Pod opieką  p. Bożeny Mączyńskiej 22 grudnia wystawili Jasełka na wesoło  dla wychowawców, nauczycieli, rodziców i uczniów naszego gimnazjum. Uczniowie bardzo chętnie wcielili się w swoje postacie i profesjonalnie zagrali  role. Wiele śmiechu wywołała scena, w której wystąpił Herod i diabeł.

Zgodnie z tradycją tego dnia nie zabrakło ciepłych świątecznych życzeń, opłatka i pięknych kolęd, które zaśpiewali uczniowie klas II przygotowani przez  p. Iwonę Kasjaniuk.

Na zakończenie spotkania pani dyrektor – Jadwiga Bogdaniuk wręczyła nagrody uczniom, którzy wzięli udział w szkolnych konkursach plastycznych .

„Aniołki"

I miejsce - Michał Pawlikowski z klasy I "c"

II miejsce – Andrzej Kuhn z klasy III „b”

III miejsce – Ilona Rutkowska i Kasia Jóźwicka z klasy I „b”