IX DZIEŃ PAPIESKI

Dzień Papieski, to czas duchowej łączności z papieżem. W tym dniu wspominamy go, jego życie, to co zrobił. Modlimy się również w jego intencji. Jest to bardzo ważny dzień w życiu duchowym każdego człowieka.

Hasło IX Dnia Papieskiego brzmiało Jan Paweł II – Papież Wolności

11 października w kościele w Łabędniku młodzież naszej szkoły przygotowała wieczornicę poświęconą wielkiemu Polakowi Janowi Pawłowi II, natomiast 16 października członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Bożeny Mączyńskiej przygotowali dla całej Społeczności Szkolnej program poświęcony temu Wielkiemu Papieżowi.

22 października dwoje uczniów naszej szkoły Agnieszka Żywicka i Kamil Pałyga wzięło udział w Konkursie Recytatorskim Poświęconym Pamięci Jana Pawła II, który został zorganizowany przez Publiczną Bibliotekę Miejską w Bartoszycach i Klub Inteligencji Katolickiej. Oboje zajęli w tym konkursie wyróżnienie.